Wydajny laptop – Lenovo ThinkPad P14s Gen 2

Co warto wiedzieć na temat takich właśnie komputerów przenośnych? Jakie są ich najważniejsze zalety? Co sprawia, że nie narzekają one na brak popularności w dzisiejszych czasach? Dowiedz się tego wszystkiego z poniższego poradnika.

Czym cechuje się Lenovo ThinkPad P14s Gen 2?

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, że Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to komputer tak naprawdę niezawodny. Ma to zaś spore znaczenie. Dla osób, które pracują zdalnie (ze względu na koronawirusa), a także ludzi, którzy wykonują swoje zadania na terenie firmy, przedsiębiorstwa itp. Co jeszcze warto wiedzieć o sprzętach tego właśnie typu? Bez wątpienia Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 jest wytrzymały. Jest to zaś możliwe, dzięki zastosowaniu odpowiednich, starannie wyselekcjonowanych komponentów – jeszcze przed rozpoczęciem etapu produkcji. Poza tym komputery przenośne z tej właśnie serii są dodatkowo naprawdę smukłe i stosunkowo lekkie.

Opisywany dzisiaj model posiada ekran o przekątnej 14 cali. Jest on bardzo wydajny. Wszak zastosowano tutaj procesory z serii Intel Core Tiger Lake. Nie da się ukryć, że ma to wpływ na wydajność. Dodatkowo te komputery przenośne mogą pracować relatywnie długo bez konieczności zasilania. Ma to zaś znaczenie przede wszystkim dla osób, które często podróżują. Na uwagę zasługuje bardzo porządny układ graficzny NVIDIA Quadro T500 z 4 GB GDDR6 VRAM. Dzięki temu każdy znak jest bardzo dobrze zauważalny. Odpowiedni układ graficzny wpływa na jakość pracy oraz powoduje, że oczy aż tak szybko się nie męczą. O czym jeszcze warto pamiętać? Nie brakuje tutaj bogatego zestawu złączy. Dzięki temu sprzęt może być zastosowany tak naprawdę w wielu rozmaitych sytuacjach. Co jeszcze jest do wyboru? To między innymi bardzo wygodna klawiatura. Obecnie coraz więcej osób ma zaś świadomość, że to ważny element. Szczególnie dla osób, które dużo piszą. Dzięki temu ta czynność jest wykonywana szybko i nie trzeba przejmować się szybkim zmęczeniem.