Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J to doskonały wybór do użytku profesjonalnego

Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J – sprzęt dla profesjonalnych

Ten laptop ma niewielką wagę, zaawansowane specyfikacje i jest idealny do użytku profesjonalnego. Cechy Dynabooka mają na celu uczynienie go idealnym przystępnym laptopem biznesowym.

Powody, dla których Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J jest laptopem biznesowym

Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J to doskonały wybór do użytku profesjonalnego. Ma lekką konstrukcję, potężne specyfikacje i może z łatwością wykonywać wszelkiego rodzaju zadania. Elegancki design pozwala na łatwe noszenie go w torbie lub bagażu bez problemu.

Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J to doskonały wybór do użytku profesjonalnegoToshiba Dynabook Satellite Pro A50-J to laptop wyposażony w najnowsze funkcje technologiczne. Dzięki karcie graficznej intel iris xe, procesorowi Intel Core 11. generacji, dyskom SSD i 32 GB pamięci RAM ten laptop może być używany do pracy lub zabawy. Ma smukłą konstrukcję, która pomaga użytkownikom nosić ją wygodnie na ramionach.

Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J mają wiele portów. Są popularne wśród studentów i profesjonalistów. Porty obejmują: czytnik kart SD, 2 porty USB typu A, gniazdo RJ45 do połączenia z Internetem, gniazdo słuchawkowe do wyjścia dźwięku, gniazdo zasilania do zasilania i port HDMI do wyjścia wideo. Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J ma również port USB typu C, który jest nowością w tej linii laptopów. Port ten służy do przesyłania danych i zasilania z laptopa.

Producent pogodził wydajność z innymi kwestiami

Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J jest wyposażony w zasłonę kamery internetowej i czytnik linii papilarnych, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że nikt nie ma dostępu do Twoich informacji. Wraz z tym system szyfrowania TPM zapewnia, że używasz urządzenia, które nie zostało naruszone. Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro A50-J są również wzmocnione, aby zapewnić ich odporność na codzienne użytkowanie. Cena to mniej niż 5000 zł.