Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to 15,6-calowy notebook do zastosowań biurowych i biznesowych

ThinkPad E15 Gen 3: trzecia gen. 15-calowej notebooka

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to 15,6-calowy notebook do zastosowań biurowych i biznesowych (więcej). Mieści się w sprawdzonej, wytrzymałej obudowie, która spełnia szereg surowych wymagań, ale jednostki centralne zostały odświeżone o nowsze procesory AMD i pamięć DDR4, aby sprostać potrzebom współczesnego środowiska biznesowego.

Niskie zużycie energii i 15-calowy ekran Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to 15,6-calowy notebook do zastosowań biurowych i biznesowychPodobnie jak notebooki z serii E, E15 Gen 3 zużywa mniej energii i zapewnia dłuższą żywotność baterii. Procesory AMD Ryzen 5000U i grafika Radeon Vega zapewniają dużo mocy i lepsze wrażenia wizualne. Ekran o przekątnej 15,6 cala jest idealny do oglądania filmów, edytowania zdjęć w wysokiej rozdzielczości lub po prostu surfowania po Internecie.

Uzyskaj pełny obraz dzięki ThinkPad E15 Gen 3. Stworzony z myślą o produktywności w podróży, ThinkPad E15 Gen 3 zapewnia potężną wydajność na co dzień na najnowszym dwurdzeniowym procesorze AMD o taktowaniu, które można zmieniać w trybie Turbo. Ciesz się żywymi obrazami na 15,6-calowym wyświetlaczu HD o rozdzielczości Full HD, jasności 300 nitów i technologii IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia.

Waga i parametry sprzętowe Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

15-calowy AMD ThinkPad E15 Gen 3 to profesjonalny laptop biznesowy, który poradzi sobie ze wszystkim, co na niego rzucisz. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji E15 Gen 3 waży zaledwie 1,7 kg, a po złożeniu ma grubość 18,9 mm. smukła ramka i aluminiowa górna pokrywa sprawiają, że E15 Gen 3 to laptop dla każdego profesjonalisty, który musi pracować w drodze.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3, wyposażony w procesor AMD Ryzen, do 24 GB pamięci RAM i baterię o dużej pojemności, która wystarcza nawet na 13 godzin pracy na jednym ładowaniu, to najnowszy laptop Lenovo dla mobilnych profesjonalistów. Dzięki kamerze HD z wejściem ThinkShutter i Kensington Lock łączność odbywa się przez Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1. Głośniki stereo Dolby są w zestawie.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 zapewnia wszystkie porty odpowiednie do każdej sytuacji. To nie tylko maszyna, która wykonuje jedną pracę, to maszyna, która robi wszystko. Dzięki USB-C 3.1 Gen 1 i ThunderBolt umożliwia podłączenie do zewnętrznych monitorów lub przesyłanie danych, jest to niezbędne narzędzie dla każdego profesjonalisty w podróży.