Dell Vostro 5515 to nowoczesny laptop biznesowy, który może być używany do profesjonalnych i wymagających zadań

Nowoczesny Dell Vostro 5515 w kolorze czarnym

Dell Vostro 5515 to nowoczesny laptop biznesowy, który może być używany do profesjonalnych i wymagających zadań. Oferuje smukłą i lekką konstrukcję, co ułatwia przenoszenie.

Wydajność zapewniona w podróży przez cały czas – do 6 godzin na baterii

Dell Vostro 5515 to nowoczesny laptop biznesowy, który może być używany do profesjonalnych i wymagających zadańDell Vostro 5515 to profesjonalny laptop, który może obsługiwać wymagające aplikacje w podróży. Dzięki smukłej konstrukcji i niewielkiej wadze jest idealny do pracy w podróży lub noszenia w torbie. Posiada również zaawansowaną specyfikację, co oznacza, że może sprostać dzisiejszym najbardziej wymagającym aplikacjom.

Dell Vostro 5515 to notebook zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu jest wydajny, niezawodny i wydajny. Posiada kartę graficzną AMD Radeon Vega, procesor AMD Ryzen, dysk SSD i 32 GB pamięci RAM. Laptop jest również wyposażony w dysk twardy na życzenie.

Dell Vostro 5515 ma 15-calowy wyświetlacz matrycowy Full HD IPS, który jest idealny do wielozadaniowości. Ten laptop jest idealny dla tych, którzy szukają laptopa, który może służyć zarówno do pracy, jak i do zabawy.

W pełni wyposażony w celach komunikacji i obsługi biurowych zadań Dell Vostro 5515

Laptop Dell Vostro 5515 ma czytnik linii papilarnych, zasłonę kamery internetowej i system szyfrowania TPM. Funkcje te mają na celu ochronę Twoich danych osobowych i tożsamości.

Laptopy Dell Vostro 5515 mają również funkcję Windows Hello od Microsoftu, która umożliwia logowanie się za pomocą twarzy zamiast hasła. Jest to wygodne dla osób, które są zawsze w ruchu lub nie mają czasu na wpisanie hasła na czas.

Notebook Dell Vostro 5515 ma wiele portów, które ułatwiają łączenie się z Internetem, takie jak gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe i gniazdo zasilania. Posiada również dwa porty USB typu A oraz port HDMI. Notebook Dell Vostro 5515 jest wyposażony w czytnik kart SD do fotografii cyfrowej lub innych urządzeń korzystających z tego typu pamięci. Ma lekką konstrukcję, wodoodporną klawiaturę i kamerę HD.

Waga tego laptopa to 1,67 kg i jest dostępny w kolorze czarnym.