Jeszcze niedawno wydawało się ze tablety to ślepa uliczka jeżeli chodzi o sprzęty po tym jak smartphony zaczęły rosnąć i wypierać swoich większych braci

Microsoft Surface Go 3

Jeszcze niedawno wydawało się ze tablety to ślepa uliczka jeżeli chodzi o sprzęty po tym jak smartphony zaczęły rosnąć i wypierać swoich większych braci. Jednak dzisiaj wiemy, że sprzęty, jakimi, są tablety świetnie przyjęły się w środowisku biznesowym i profesjonalnym. Dzisiaj chciałbym przedstawić świetny przykład tego, że tablety przestały być zwykłymi czytnikami multimediów, a stały się wyrafinowanymi substytutami komputera. Jedną z pierwszych firm, jakie zaczęły propagować takie podejście do konstruowania tabletów była firma Microsoft, które dzisiaj jest liderem w produkcji tego typu urządzeń dzięki swojej serii Microsoft Surface. Teraz mam przyjemność zaprezentować najnowszy sprzęt należący do tej świetnie przyjętej serii, a jest nim nowy Microsoft Surface Go 3. Jest to 10,5 calowy tablet wyposażony w podzespoły których nie powstydziłby się żaden biznesowy laptop. Mocną stroną tego urządzenia jest wysoka jakość wykonania. Świetne spasowanie wszystkich elementów oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że nowy Surface jest sprzętem już na pierwszy rzut oka przeznaczonym dla wymagającego użytkownika profesjonalnego.

Jeszcze niedawno wydawało się ze tablety to ślepa uliczka jeżeli chodzi o sprzęty po tym jak smartphony zaczęły rosnąć i wypierać swoich większych braciMicrosoft Surface jest wyposażony w 10.5-calowy błyszczący ekran IPS o rozdzielczości 1920 × 1280, co zapewnia naprawdę wysokie zagęszczenie pikseli przekładające się bezpośrednio na świetną ostrość wyświetlanego obrazu. Sercem tabletu jest wydajny i energooszczędny procesor Intel Pentium Gold 6500Y. Układem graficznym napędzającym Surface Go 3 jest Intel UHD Graphics 615 jest to świetna alternatywa dla dedukowanych kładów będących znacznie większymi i bardziej energochłonnymi co jest niepożądane w sprzętach nastawianych na długie wykorzystanie na baterii. Jak już mowa o energooszczędności to trzeba powiedzieć, że jest kolejna wyróżniająca nowego Surface’a cecha, która sprawia, że jest on świetnym urządzeniem dla osób, które na przykład dużo podróżują albo po prostu nie lubią wisieć non stop na ładowarce. Niezwykle energooszczędne podzespoły oraz duża bateria sprawiają, że możemy korzystać z tabletu nawet przez 10 godzin bez podłączania do ładowarki.