Lenovo ThinkPad zawsze był gotowy do pracy i ta nowa generacja nie jest wyjątkiem

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: specyfikacja nowego notebooka

Lenovo ThinkPad zawsze był gotowy do pracy i ta nowa generacja nie jest wyjątkiem. Sprawdzona, trwała obudowa jest mocniejsza i lżejsza niż dotychczas, spełniając szereg restrykcyjnych wymagań dotyczących rozmiaru i konstrukcji. Ale jednostki centralne zostały odświeżone, aby sprostać potrzebom nowoczesnych firm, podobnie jak bateria, która może działać do 12 godzin i klawiatura odporna na zalanie.

Jak wygląda specyfikacja Lenovo ThinkPad E14 Gen 3?

Lenovo ThinkPad zawsze był gotowy do pracy i ta nowa generacja nie jest wyjątkiemThinkPad E14 Gen 3 został zbudowany z procesorami AMD Ryzen 5000U, które zapewniają większą moc i efektywność energetyczną. 14-calowy wyświetlacz 1080p oraz szybka i responsywna pamięć RAM 8 GB (do 24 GB) ułatwią Ci zadania. Wykorzystuje również dysk SSD o pojemności 256 GB do przechowywania plików.

Laptop ThinkPad E14 Gen 3 z 14-calowym wyświetlaczem IPS, rozdzielczością Full HD i jasnością 300 nitów jest idealny do codziennego użytku w domu oraz dla osób, które używają laptopa do prezentacji w pracy. Oglądanie filmów lub gier na laptopie ThinkPad E14 Gen 3 to przyjemność dzięki ostrym obrazom i czystemu dźwiękowi. Ponadto żywotność baterii wynosi do 12 godzin na jednym ładowaniu.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 jest idealny dla tych, którzy potrzebują lekkiego i kompaktowego laptopa (kilka słów więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5168,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e14-gen-3.html). Ten laptop jest wyposażony w procesor AMD Quad, który został przetestowany pod kątem wytrzymałości na najbardziej wymagające zadania, nawet gdy wentylator nie działa. Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 można również złożyć, co ułatwia korzystanie z niego w podróży — nie będziesz musiał martwić się o swoją produktywność.

Zabezpieczenia i łączność w Lenovo ThinkPad E14 Gen 3

Znany na całym świecie ze swojej wytrzymałości model ThinkPad E14 Gen 3 zachowuje klasyczną konstrukcję ThinkPad, z baterią działającą do 12 godzin — idealną na długie, długie dni w podróży. A dzięki kamerze HD i osłonie ThinkShutter nigdy nie będziesz musiał się martwić o naruszenie prywatności przez odbieranie wideorozmowy. Urządzenie jest również dostępne z wejściem Kensington Lock i Wi-Fi 6 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/gaming/resources/wifi-6.html).

Najnowszy i najlepszy laptop Lenovo, ten model ThinkPad E14 Gen 3 ma wiele portów i opcji łączności, aby zapewnić nowoczesną wygodę i zgodność. Dzięki USB-C do ładowania i wyświetlania wideo w podróży, nigdy nie będziesz rozłączony. Ten laptop jest idealny dla osób szukających lekkiej maszyny (1,7 kg), która może to wszystko zrobić bez konieczności noszenia ze sobą adapterów i szukania gniazdek zasilających.