Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to laptop generacji o wysokiej wydajności z rozwiązaniami AMD

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3: 14-calowy notebook z Wi-Fi 6

Kuźniewski – Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to kolejna generacja notebooków otwierająca biznesową rodzinę ThinkPad. Nowa wersja posiada sprawdzoną, wytrzymałą obudowę, która spełnia szereg restrykcyjnych wymagań, ale jednostki centralne zostały odświeżone. Wyświetlacz jest ostry i wyraźny na 14-calowym wyświetlaczu i ma 178-stopniowy kąt widzenia na wysokiej jakości panelu VA z powłoką antyrefleksyjną. Nowa generacja notebooków przedstawia procesory AMD.

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 z wydajnym procesorem AMD

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 to laptop generacji o wysokiej wydajności z rozwiązaniami AMDLenovo ThinkPad E14 Gen 3 to laptop generacji o wysokiej wydajności z rozwiązaniami AMD. Zastosowano procesory Ryzen 5000U, które zyskały jeszcze większą energooszczędność i wydajność. Dzięki wydajnemu 8-rdzeniowemu procesorowi wydajność pracy znacznie wzrosła. Zwiększoną wydajność można zobaczyć w grafice, a także w testach procesora. Poprawiono również żywotność baterii, a teraz możesz pracować znacznie dłużej bez ładowania!

Pracuj, oglądaj filmy lub ciesz się szczegółowymi multimediami na Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 (14″ AMD). Dzięki technologii IPS i wyświetlaczowi Full HD zapewnia ostry obraz i dźwięk podczas wideokonferencji lub oglądania filmów. Jest również wyposażony w podświetlaną klawiaturę dla lepszego pisania w warunkach słabego oświetlenia.

14-calowy ekran. Waga 1,7 kg. Grubość 18,9 mm. ThinkPad E14 Gen 3 jest tak lekki, jak szybki i tak czysty, jak profesjonalny, a dzięki procesorom AMD pozwala Ci iść do przodu. Uchwyć swoje pomysły i zabierz je ze sobą — elegancka, wytrzymała konstrukcja ThinkPad E14 Gen 3 zapewnia najlepszą wydajność w biznesie mobilnym dzięki baterii

Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby pracować przez wiele godzin bez martwienia się o żywotność baterii. Ma kamerę HD z osłoną ThinkShutter i wejściem Kensington Lock. Łączność odbywa się przez Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1. Dostępne są głośniki stereo Dolby zapewniające dźwięk wysokiej jakości

ThinkPad E14 Gen 3 ma wiele funkcji, dzięki którym jest świetnym laptopem. Zaprojektowany z myślą o mobilności, E14 Gen 3 jest dostępny w klasycznej kolorystyce z czerwonymi elementami i ma trwałą, a jednocześnie lekką obudowę ze stopu magnezu. Jest również wyposażony w system Windows 10 Pro, klawiaturę odporną na zalanie i czytnik linii papilarnych, co oznacza, że możesz się szybko zalogować jednym dotknięciem palca.