Lenovo ThinkPad E14 Gen 2

Bardzo dużo osób pracuje obecnie zdalnie. Z tego względu nie brakuje ludzi, którzy chcą w najbliższym czasie zdecydować się na dobrej jakości laptop. Czy ten model będzie dobrym rozwiązaniem?

Co warto wiedzieć o Lenovo ThinkPad E14 Gen 2?

Kiedy jest najczęściej rekomendowany Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 ze strony www.kuzniewski.pl? Okazuje się, że przy jego pomocy można naprawdę wykonywać rozmaite zadania. Nic zatem dziwnego, że jest przeznaczony chociażby do pracy w domu albo bierze. Nie cechuje się (na szczęście) jednak tylko uniwersalnością… Co jeszcze warto wiedzieć w ramach tego tematu? Te notebooki są bardzo kompaktowe. Eksperci zwracają uwagę na lekkość i smukłość. Relatywnie niewielkie gabaryty mają zaś znaczenie. Na przykład w trakcie podroży biznesowych, które w przypadku niektórych zawodów są prawdziwą codziennością. Warto wspomnieć o bardzo solidnej obudowie. Została ona zaś wykonana z aluminium i tworzyw sztucznych. W związku z tym ten notebook będzie Ci służył przez długie lata.

Często piszesz na klawiaturze w czasie pracy? W takim razie ucieszy Cię informacja, że ten model posiada wygodną klawiaturę oraz duży gładzik. Przekątna ekranu to zaś 14 cali. Nie da się ukryć, że ma to zaś wpływ na nasz komfort w czasie wykonywania rozmaitych zadań. Jaki proces został zaś zamontowany „na pokładzie”? W tym przypadku jest to Intel Core Tiger Lake 11. generacji. Co ciekawe, Klienci mają do swojej dyspozycji również AMD Ryzen 4000. Jakie inne ważne parametry techniczne trzeba tutaj wymienić? Jest to do 16 GB RAM. Klienci zainteresowani tym tematem mogą również zdecydować się nawet na dwa dyski w formacie M.2 oraz profesjonalny, zintegrowany układ graficzny. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób stawia właśnie na tego typu modele. Są one bowiem naprawdę bardzo profesjonalne i użyteczne. Sprawdzają się w przypadku pracy biurowej oraz nie tylko. Na uwagę zwracają także bardzo atrakcyjne warunki finansowe.