Laptop dla samotnego przedsiębiorcy

Dzisiejszy świat nie wyobraża sobie pracę bez laptopów. Nie od dziś pomagają nam w codziennych sytuacjach. Od standardowego przeglądania mediów społecznościowych aż do nawiązywania kontaktów handlowych. To dzięki branży usługowej oraz licznym laptopom małe firmy mogły się rozwinąć. Jeśli jesteś właścicielem swojej jednoosobowej firmy możesz postawić na standardowy model laptopa. Z powodzeniem możesz go wykorzystywać do pracy zawodowej oraz rozrywki.

Za przykład posłuży ci Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k4755,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15-gen-2.html) do zadań biznesowych. To dość uniwersalny laptop, który nadaje się do standardowego wypełniania swoich obowiązków. Za jego pośrednictwem możesz kontaktować się z klientami oraz realizować działania marketingowe. Ten wszechstronny laptop będzie idealnym kompanem w doradztwie zakupowym. Na jego parametrach możesz się opierać. Z pewnością będziesz z niego zadowolony.

Dysk twardy do przechowywania danych firmy

Laptop pozwoli Ci na przechowywanie dużej ilości danych. Jego zawartość wynosi aż 256 GB. To niezwykle dobry wynik jak na uniwersalny laptop. Tak duża pojemność przyda się do przechowywania całej dokumentacji firmowej. Dodatkowo może się przydać do przechowywania drobnych materiałów graficznych m.in. ulotek reklamowych oraz broszur. Nie zabraknie miejsca także na rozrywkę m.in. ściągania ulubionej muzyki oraz filmów. Znajdzie się miejsce do ściągania Twoich ulubionych gier.

Wzmocniony napęd RAM

W laptopie Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 możesz liczyć na wzmocnioną pamięć RAM. Pojemność na poziomie 8GB wzmocniliśmy o typ SSD. Działanie oparte o funkcje flash pozwala na szybkie działanie laptopa. Niczym migawka aparatu laptop będzie się włączał na każde zawołanie. Bez zbędnego zawieszenia, które może skutkować usunięciem pisanego tekstu, rozłączeniem rozmowy z klientem, a nawet utratę wygranej w grze.

Poszerzona jakość ekranu

Przedsiębiorcy długie godziny spędzają przy komputerze. Aby praca była komfortowa postawiliśmy na ekran o wielkości 15 cali. Matowa powłoka oraz jakość Full HD wpływa komfort widzianego ekranu.