Laptop biznesowy Dell Vostro 3501

DLA KOGO?

Laptop Dell Vostro 3501 to urządzenie przede wszystkim dla osób na co dzień zajmujących się biznesem (więcej informacji tutaj: www.kuzniewski.pl). Dostępny z systemami operacyjnymi Windows 10 Pro oraz Windows 10 Home zapewnia pełnię funkcjonalności co w połączeniu z brakiem zbędnych urozmaiceń i dodatkową ochroną skutkuje zadowoleniem większości użytkowników.

 JAK SKONSTRUOWANY JEST TEN LAPTOP?

Ten ważący nieco ponad 1.8 kilograma i gruby na zaledwie 20 milimetrów notebook zapewnia komfort użytkowania dzięki dużej ilości portów (m.in. 3× USB, 1 HDMI) i dodatkowym gnieździe na kartę microSD. Efektywniejszą i przyjemniejsza pracę o każdej porze dnia i nocy gwarantuje opcjonalnie podświetlana klawiatura z funkcją kalkulatora oraz wyświetlacz FullHD o maksymalnej jasności 220 nitów. Dodatkowo 15.6 calowy ekran z matową matrycą wspierany jest przez układ graficzny Intel® UHD Graphics, więc oprócz odbijającego promienie słoneczne ekranu dostajemy możliwość odtwarzania filmów nawet w 4K.

A JAK NOTEBOOK PREZENTUJE SIĘ OD STRONY TECHNICZNEJ?

Jeśli pod uwagę bierzemy najlepszą konfigurację sprzętową tego laptopa, naprawdę jest się czym zachwycać. 32 GB pamięci RAM, procesor Intel®  Core™ i3 dziesiątej generacji, dysk HDD o pojemności 2 TB i SSD o pojemności 1TB codziennie zapewniają płynną, przyjemną pracę i sprawiają, że zmartwienia o brak pamięci przechodzą już do historii. Nie musisz martwić się też o czas ładowania- według zapewnień producenta bateria naładuje się od 0% do 80% zaledwie w jedną godzinę.

CZY LAPTOP MA JAKIEŚ ZABEZPIECZENIA?

Dell Vostro 3501 wyposażony jest w znajdujący się na płycie głównej układ TPS 2.0, który zapisuje nasze wszystkie hasła i szyfry. Dzięki temu mamy pewność, iż żaden wirus nie dostanie się do naszych danych oraz wiemy, iż nikt nie majsterkował przy notebooku przed jego uruchomieniem. Dodatkowo istnieje możliwość szybszego logowania się do systemu dzięki czytnikowi linii papilarnych na klawiaturze oraz fuknkcji Windows Hello.

CENA

Przymierzając się do zakupu notebooka Dell Vostro 3501 musimy liczyć się z wydatkiem kilku tysięcy złotych. Ceny na rynku wahają się od 3600 do 4100 złotych, jednak przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie znaleźć go nawet 400zł taniej.

Obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com