Laptop Asus ExpertBook B1 B1500 należy do przedstawicieli przenośnych komputerów ukierunkowanych na pracę w biurze

Laptop Asus ExpertBook B1 B1500. Tani i dobry laptop do biura

Laptop Asus ExpertBook B1 B1500 należy do przedstawicieli przenośnych komputerów ukierunkowanych na pracę w biurze. Uniwersalny dobór podzespołów, lekkość oraz stabilność podczas pracy pozwalają na wykorzystywanie go w codziennych zadaniach. Użytkownicy korporacyjni docenią również fakt, iż urządzenie jest wysoce mobilne i pozwala na łatwe przemieszczanie się.

Asus ExpertBook B1 B1500 – uniwersalny laptop do pracy

Laptop Asus ExpertBook B1 B1500 należy do przedstawicieli przenośnych komputerów ukierunkowanych na pracę w biurzeTani i dobry laptop, w taki właśnie sposób można by przedstawić propozycję w postaci modelu Asus ExpertBook B1 B1500. 15,6-calowy sprzęt pod swoją obudową skrywa optymalne rozwiązania pod kątem zastosowanych podzespołów, które zapewniają odpowiednią moc do obsługi typowych aplikacji, z jakimi spotkać możemy się w biurze.

Dobry i tani laptop dla firm z potencjałem

Prezentowany laptop oferuje dwa rodzaje matryc. Pierwsza z nich to budżetowa opcja, jaką stanowi wyświetlacz TN 768p. W drugim przypadku użytkownicy wybrać mogą panel IPS 1080p wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD. Oprócz tego w obudowie urządzenia  Asus ExpertBook B1 B1500 zamknięte zostało jego bijące serce, czyli procesor. Tutaj mamy do czynienia z typowym rozwiązaniem, jakie spotkać możemy w większości laptopów nastawionych na pracę biurową. Chodzi mianowicie o układy CPU Intel Tiger Lake.

Kompetentny laptop do biura –  Asus ExpertBook B1 B1500

Asus ExpertBook B1 B1500 przypadnie do gustu również osobom pozostającym w ruchu przez większą część dnia. Mobilna konstrukcja komputera waży zaledwie 1,73 kg. Jest to więc lekki laptop pozwalający zabrać go ze sobą poza biuro. Dużo uwagi przywiązano także do kwestii bezpieczeństwa danych. 15,6-calowy Asus oferuje szeroki zakres ochrony prywatności przechowywanych na urządzeniu plików i pod tym względem nie odstaje od droższych modeli konkurencyjnych producentów.

Dobry laptop biznesowy do 3000 złotych

Na tle biznesowych modeli laptopów, których cena oscyluje wokół 3000 złotych, Asus ExpertBook B1 B1500 nie cierpi z powodu kompleksów. Przyzwoita efektywność podczas pracy, bogaty zestaw złączy, wśród których znaleźć możemy m.in. Thunderbolt 4, a także duży nacisk, jaki położono na funkcje chroniące prywatność, sprawiają, że jest to laptop nadający się do pracy w środowisku biurowym.