odzespoły w HP ZBook Firefly 14 G8 mają za zadanie sprostać wyzwaniom codzienności

HP ZBook Firefly 14 G8: korzystaj z zaawansowanego oprogramowania w dowolnym miejscu

HP ZBook Firefly 14 G8 to przedstawiciel kultowej serii ZBook (https://www.kuzniewski.pl/k5067,laptopy-hp-zbook-zbook-14u-firefly-14-zbook-firefly-14-g8.html). Stacje robocze, które ważą około 2 kilogramów i pozwalają korzystać z zaawansowanego oprogramowania niezależnie od lokalizacji.

Zestaw podzespołów w HP ZBook Firefly 14 G8

odzespoły w HP ZBook Firefly 14 G8 mają za zadanie sprostać wyzwaniom codziennościPodzespoły w HP ZBook Firefly 14 G8 mają za zadanie sprostać wyzwaniom codzienności. W sklepach znaleźć można liczne konfiguracje, które robią to na różnym poziomie. Najprostsza wersja tego notebooka zakłada 8 GB RAM, dysk 250 GB SSD oraz zintegrowaną kartę Intel Iris Xe Graphics. To wszystko w oparciu o procesor Intel Core 11. generacji – i5 lub i7.

W bardziej rozbudowanych konfiguracjach znaleźć można nawet do 32 GB pamięci operacyjnej i 2 TB miejsca na dysku SSD. Najbardziej rozbudowane wybory pozwalają na wyposażenie w dedykowany układ NVIDIA Quadro T500. Obraz wyświetlany jest na 14-calowej matrycy IPS.

Jak można się połączyć z Firefly 14 G8?

HP ZBook Firefly 14 G8 jest wyposażony w port HDMI, port Thunderbolt 3, port USB 3.1 Typu A oraz port USB 3.1 Typu-C. Posiada również port VGA. ZBook 14 G8 ma dwa porty Thunderbolt 3, które pozwalają na bardzo szybki transfer danych. HP ZBook 14 G8 jest wyposażony w czytnik kart pamięci SD, który umożliwia użytkownikom przenoszenie plików za pomocą kart SD i microSD.

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w Firefly 14 G8?

ZBook 14 G4 firmy HP, nazwany ZBook Firefly 14 G8, ma czujnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania. Jest on szybki, dokładny i odblokowuje system w ciągu zaledwie kilku sekund.

Czytnik linii papilarnych pozwala także użytkownikom logować się do funkcji Windows Hello, a HP w ZBooku 14 zastosowało technologię zintegrowanego ekranu prywatności HP Sure View.

ZBook Firefly 14 G8 jest wyposażony w 360-stopniowy SmartGuard, czyli system wykrywania i zapobiegania zagrożeniom, który skanuje klawiaturę, gładzik i kamerę internetową.

ZBook 14 G8 posiada również czytnik SmartCard, który jest wykorzystywany do obsługi Trusted Platform Module (TPM), czyli standardowego układu scalonego znajdującego się w większości komputerów PC i smartfonów, który wspomaga bezpieczeństwo systemu.