Bogaty zestaw portów, potężna specyfikacja i mobilność. To główne cechy, które prezentuje HP ZBook Firefly 14 G8

HP ZBook Firefly 14 G8 – jak działa ta stacja robocza?

Bogaty zestaw portów, potężna specyfikacja i mobilność. To główne cechy, które prezentuje HP ZBook Firefly 14 G8 ze sklepu kuzniewski.pl.

Szybki procesor i duża ilość RAMu

Bogaty zestaw portów, potężna specyfikacja i mobilność. To główne cechy, które prezentuje HP ZBook Firefly 14 G8Podstawą w każdej stacji roboczej jest procesor, który będzie w stanie obsłużyć zaawansowane operacje takie jak rendering czy generowanie sceny 3D. W tym przypadku mamy do czynienia z komponentami, które są w stanie obsłużyć większość z tych zadań.

Kupując jeden HP ZBook Firefly 14 G8, producent daje do wyboru kilka różnych konfiguracji. Jeśli chodzi o CPU to do wyboru są jednostki 11 generacji z serii i5 oraz i7. Większość z nich może zostać wyposażona dodatkowo w technologię vPro. Posiadają one zintegrowane układy graficzne takie jak Intel Iris Xe lub Intel UHD Graphics.

Duża ilość RAMu to przynajmniej 8 GB, a maksymalnie 64 GB w dwóch slotach. Każda pamięć działa z szybkością 3200 na szynie DDR4. Dyski, na których zbierane są dane to PCIe TLC SSD o pojemności od 128 do 2048 GB.

Szereg portów w HP ZBook 14 G8

HP ZBook 14 G8 posiada szereg nowoczesnych portów, w tym czytnik kart SD, porty Thunderbolt 4, porty HDMI, port VGA, RJ-45, porty USB 3.1 Typu-C Gen 1 oraz 3 porty USB 3.1 Gen 1.

Technologia, dzięki której będziemy łączyć się z internetem jest zapewniona przez kartę graficzną Intel AX201 Wi-Fi (2×2).

Jedna z najbezpieczniejszych stacji roboczych

ZBook to jak dotąd jedna z najbezpieczniejszych mobilnych stacji roboczych HP, z funkcjami skierowanymi do profesjonalistów IT. Od strony sprzętowej stacja robocza posiada procesor Intel vPro, moduł TPM 2.0, czytnik linii papilarnych, czytnik Smart Card Reader oraz HP ProtectTools.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, stacja robocza posiada HP Client Security Manager, HP Remote Graphics Software oraz HP Data Security Suite. ZBook posiada także HP Secure Boot, HP Device Guard i HP Drive Lock.

HP BIOSphere ma za zadanie pomóc w ochronie komputera przed wirusami. Laptop posiada HP Drive Encryption przeznaczony do pomocy w ochronie danych na zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej.