HP ProBook 430 G8

W małym ciele wielki duch

13,3-calowy laptop ProBook 430 G8 firmy HP został zaprojektowany z myślą o szybkim przetwarzaniu w podróży. Ten lekki laptop jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i7 oraz i5 2,8 GHz i do 16 GB pamięci RAM DDR4. Do przechowywania plików służy, wydajny i szybki dysk SSD nawet do 512 GB NVMe, który zawiera również 32 GB pamięci Intel Optane w celu zwiększenia wydajności. HP ProBook 430 G8 z www.kuzniewski.pl wyposażony jest w system współpracy z dyskami zewnętrznymi lub innymi akcesoriami przewodowymi przez dwa porty USB 3.1 Gen 1 Type-A. Dostępny jest również port USB 3.1 Gen 2 Type-C obsługujący Połączenia DisplayPort i zasilanie. Laptop używa także technologii Bluetooth 5.0 i Wi-Fi 5 do bezprzewodowego połączenia.

Lekkość i zwinność

Wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz UWVA 1920 x 1080 IPS w stylu IPS, HP ProBook 430 G8 posiada również powłokę przeciwodblaskową na powierzchni ekranu. Zawartość może być dublowana lub rozszerzona na dodatkowy wyświetlacz dzięki portowi HDMI 1.4b i zintegrowanemu procesorowi Intel Karta graficzna Iris Xe. Czytnik kart microSD umożliwia łatwe pobieranie multimediów przy użyciu kart micro SD, SDHC i SDXC. Oprócz dwóch głośników 2 W ProBook 430 jest również wyposażony w układ dwóch mikrofonów i kamerę internetową HD 720p do wideokonferencji. Migawka blokuje obiektyw aparatu, gdy nie jest używany, a inne funkcje bezpieczeństwa obejmują układ TPM, hasła włączenia zasilania i gniazdo blokady Kensington Nano. Ponadto ten laptop został poddany całkowitemu testowi HP i testom MIL-STD-810H, aby zapewniają integralność fizyczną. HP ProBook 430 G8 waży trochę ponad kilogram i działa za pomocą 64-bitowego systemu operacyjnego Windows 10 Pro.

Wytrzymałość

Laptopy HP ProBook 430 G8 doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu w domu oraz w biurze, ale również są przystosowane do pracy w podróży dzięki kompaktowej obudowie, która nadaje urządzeniu większość mobilność, co sprawia, że HP ProBook 430 G8 jest odporny na trudne warunki pracy przy maksymalnej wydajności.