HP EliteBook 845 G8 – wydajność i mobilność zamknięta w estetycznym pudełku

Najważniejsze cechy laptopa

Jest to już ósma generacja komputera HP EliteBook 845 G8 ze strony www.kuzniewski.pl. Przedstawione urządzenia to profesjonalne połącznie wydajności, mobilności i elegancji. Wszystkie te cechy tworzą topowy laptop biznesowy, który dzięki swojej solidnej konstrukcji i niebywałej mobilności poradzi sobie z długimi podróżami, jak i z transportem pomiędzy biurem, a miejscem zamieszkania. Laptop posiada typowy dla tego typu laptopów 14 calowy ekran. Za wydajność w komputerze odpowiada nowoczesny procesor od firmy AMD.

Specyfikacja laptopa

Model procesora: AMD Ryzen 5 5600U – Jest to bardzo nowoczesna i wydajna jednostka, która zapewni komfortową pracę nawet na najbardziej wymagających programach Model karty graficznej: AMD Radeon Vega 7 – Solidny zintegrowany układ graficzny umożliwiający przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów na wysokim poziomie. Opisywany podzespół na spokojnie powinien sobie również poradzić z różnymi programami graficznymi.

Pamięć RAM: 16GB – Wbudowana podstawowa ilość RAM powinna zaspokoić wszystkie podstawowe działania użytkowników na komputerze, lecz dla osób bardziej wymagających może okazać się to za mało, wtedy istnieje możliwość wbudowania kości RAM, co powiększy całkowitą ilość pamięci do 64GB.

Pojemność dysku twardego: 512GB – Jest to raczej standardowa ilość pamięci, jak na tego typu komputer, która większości użytkownikom wystarcza.

Bateria: Li-Pol – Bardzo solidne zasilanie, które umożliwia czynną pracę na komputerze, aż do 1020 minut.

Bezpieczeństwo: Komputer w celu podniesienia bezpieczeństwa logowania ma wbudowany czytnik linii papilarnych oraz, aby zadbać o hasła użytkownika wprowadzono, także układ szyfrowania TPM. Warto również wspomnieć o wzmocnionej konstrukcji komputera.

Podsumowanie i ocena

Przedstawiany notebook to urządzenie stworzone dla osób, które często podróżują i w bardzo dużym stopniu cenią sobie bezpieczeństwo i mobilność. Wszystkie przedstawione podzespoły komputera składają się razem na bardzo wydajną maszynę, która sprosta nawet najbardziej wymagającym programom.