Laptopy Dell Precision 17 7760 to najmocniejsze laptopy, jakie można dziś kupić

Dell Precision 17 7760: nowy przedstawiciel linii Precision z procesorami i9 i Xeon

Laptopy Dell Precision 17 7760 to najmocniejsze laptopy, jakie można dziś kupić (więcej tutaj). To jeden z niewielu świecie laptopów z procesorem Intel Tiger Lake H. Są one idealne w roli mobilnej stacji roboczych, których potrzebują profesjonaliści techniczni i studenci, którzy potrzebują szybkiej wydajności do pracy na dużych zbiorach danych. Dostępne jest wiele wersji tych urządzeń, dzięki którym są one jeszcze atrakcyjniejsze dla osób o mniejszych wymaganiach.

Dell Precision 17 7760 – 17-calowy ekran z mocną specyfikacją

Laptopy Dell Precision 17 7760 to najmocniejsze laptopy, jakie można dziś kupićLaptopy Dell Precision 17 7760 to efekt współpracy wielu inżynierów pracujących w Dell. Te komputery mają 17-calowy ekran, sześcio lub ośmiordzeniowy procesor i7, i9 lub Xeon. We wnętrzu znajduje się od 32 do 128 GB pamięci RAM i system Windows 10 – na dysku półprzewodnikowym SSD o pojemności maks. 2TB. Te laptopy zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne dla użytkownika dzięki oprogramowaniu autorskiemu od Dell.

Notebooki Dell Precision 17 są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy poszukują lekkiego, smukłego notebooka o długim czasie pracy na baterii, wysokiej wydajności i wbudowanej funkcji audio, które pomogą efektywnie zarządzać swoim planem dnia. Posiadają wbudowane mikrofony, kamerkę oraz podświetlaną klawiaturę. Są dobrze zabezpieczone przez czytnik linii papilarnych, moduł TPM i zasłonkę kamerki.

Bogaty wybór kart graficznych i ekranów

Notebooki Dell Precision 17 7760 oferują doskonałe połączenie mocy i wszechstronności. Te laptopy zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości obrazu oraz możliwości szybkiego przetworzenia złożonych operacji. Wyposażone są w procesory graficzne NVIDIA z serii Quadro: T2000 lub RTX A2000; RTX A3000, RTX A4000, RTX A5000. Zapewniają nie tylko niezrównaną moc, ale także świetny stosunek jakości do ceny.

Linia laptopów Dell Precision 17 7760 składa się z 17-calowego wyświetlacza o proporcjach 16:9, który dostępny jest w dwóch rozdzielczościach: FHD oraz 4K. Gwarantuje niepowtarzalną jakość i wyrazistość obrazu.