Dell Latitude 5521 jest 15-calową konstrukcją, która wyposażona została w matrycę Full HD nadającą się zarówno do pracy wewnątrz pomieszczenia, jak i poza nim

Dell Latitude 5521 , czyli 15-calowy laptop do biura

Laptop biznesowy Dell Latitude 5521 (https://www.kuzniewski.pl/k5265,laptopy-dell-latitude-latitude-5521.html) to przedstawiciel jednej z wiodących serii przeznaczonych do pracy w biurze. Wydajny charakter, a także estetyczny projekt obudowy sprawiają, że model ten stanowi interesującą propozycję w tym segmencie rynku laptopów. 15-calowy komputer to także nowe inteligentne rozwiązania mające na celu optymalizację wydajności podczas pracy.

Laptop Dell Latitude 5521 do pracy na co dzień

Dell Latitude 5521 jest 15-calową konstrukcją, która wyposażona została w matrycę Full HD nadającą się zarówno do pracy wewnątrz pomieszczenia, jak i poza nimSprawna praca w biurze to jeden z głównych celów, dla których powstał laptop Dell Latitude 5521. Wysoka efektywność podczas obsługiwania aplikacji biurowych, w tym także wielu programów w jednym momencie, to doskonały sposób na przyspieszenie pracy nad realizowanymi projektami.

Za szybkość działania odpowiada m.in. serce laptopa, którym jest procesor Intel Tiger Lake H. Układy te, pomimo energooszczędnego profilu działania, nie tracą na mocy i wykazują się nieprzeciętną sprawnością w trakcie wykonywania zadań.

Specyfikacja laptopa Dell Latitude 5521

Dell Latitude 5521 jest 15-calową konstrukcją, która wyposażona została w matrycę Full HD nadającą się zarówno do pracy wewnątrz pomieszczenia, jak i poza nim. Nad ekranem umieszczona została kamera internetowa pozwalająca na prowadzenie wideokonferencji.

Samo urządzenie wykorzystuje do sprawnego działania, oprócz nowoczesnych procesorów Intel, układy graficzne NVIDIA GeForce MX450 oraz oferuje bogaty zapas pamięci RAM do 64 GB. Wewnątrz obudowy znajduje się także miejsce na szybki dysk SSD M.2 NVMe oferowany przez producenta w różnych wariantach, jeśli chodzi o pojemność.

Dobry i wszechstronny laptop dla firm – Dell Latitude 5521

Komfort, jaki zapewnia model Dell Latitude 5521 nie pozostawia wątpliwości, że użytkownik ma do czynienia z laptopem biznesowym. Wygodna klawiatura, duży wielodotykowy touchpad oraz estetyka wykonania to kolejne z atutów, jakimi poszczycić może się oferowany przez amerykańską firmę przenośny komputer.

Podkreślić warto również fakt, iż obudowa, która uzyskała certyfikat MIL-STD-810H, a więc o standardzie militarnym, jest wykonana z materiałów pochodzących z odzysku. Wiąże się to z nową strategią marki Dell polegającą na zwróceniu większej uwagi na ochronę środowiska naturalnego.