Czym cechuje się Lenovo ThinkPad E14 Gen 2?

Dlaczego coraz więcej osób stawia na Lenovo ThinkPad E14 Gen 2? Nie jest to przypadkowe. Zobacz zatem, czym charakteryzują się te właśnie modele.

Najważniejsze cechy takich komputerów przenośnych

Dla wielu osób najważniejsze są sprawy techniczne. Trzeba zaś wiedzieć, że Kuźniewski – Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 posiada porządne procesory (można bowiem zdecydować się na dwie opcje). Są to Intel Core Tiger Lake 11. generacji albo ewentualnie AMD Ryzen 4000. Oba warianty są naprawdę rekomendowane przez ekspertów. Czym jeszcze cechują się zaś te konkretne komputery? Posiadają nawet do 16 GB RAM, a także do dwóch dysków w formacie M.2. Na „pokładzie” został również zamontowany bardzo dobrze sprawdzający się w praktyce zintegrowany układ graficzny. Ten komputer jest jednak nie tylko wydajny. Nie brakuje mu również bardzo dużej solidności pod względem wykonania. Z czego została zrealizowana obudowa? Z takich materiałów, jak aluminium oraz jednocześnie bardzo porządne tworzywa sztuczne.

Warto zauważyć, że ten laptop jest bardzo uniwersalny. Znakomicie nadaje się do pracy biurowej oraz zdalnej. A przecież obecnie coraz więcej osób wykonuje rozmaite zadania prosto ze swojego domu lub mieszkania. Jakie elementy wzbudzają tutaj najwięcej pozytywnych opinii? Między innymi jest to bardzo wygodna klawiatura. A jeśli ktoś stuka w klawisze przez kilka lub kilkanaście godzin każdego kolejnego dnia, to na pewno to doceni. Tak samo, jak duży gładzik. Jeśli chodzi o ekran, to jego przekątna wynosi dokładnie 14 cali. Nie wspominamy zaś o tym przypadkowo. Takie właśnie urządzenia są zatem bardzo wygodne pod względem codziennego użytkowania. Nie tylko nie męczą się nasze ręce, ale także oczy. Nie ma przeszkód, by swobodnie podróżować z tymi właśnie laptopami. Wszak obudowa jest naprawdę lekka oraz kompaktowa. Poza tym można liczyć na atrakcyjne ceny. Okazuje się, że te właśnie modele nie kosztują bowiem zbyt wiele gotówki.