HP ZBook Firefly G8 to urządzenie, które ma za zadanie zastępować komputer stacjonarny w każdym miejscu

Czego oczekiwać wobec HP ZBook Firefly 14 G8? Specyfikacja

HP ZBook Firefly G8 to urządzenie, które ma za zadanie zastępować komputer stacjonarny w każdym miejscu. Jak tego dokonuje?

Oczekiwania wobec HP ZBook Firefly 14 G8

HP ZBook Firefly G8 to urządzenie, które ma za zadanie zastępować komputer stacjonarny w każdym miejscuHP ZBook Firefly 14 G8 to urządzenie, od którego należy wiele wymagać (https://www.kuzniewski.pl/k5067,laptopy-hp-zbook-zbook-14u-firefly-14-zbook-firefly-14-g8.html). Z dostępnym na pokładzie zestawem podzespołów nie powinniśmy się zawieść. Na pierwszym planie jest procesor, który odpowiada za wszystkie obliczenia. Jednostkę stanowi Intel Core i5 1135G7 lub i7 1165G7 lub i7 1185G7. Istotny w kwestii uruchamiania wielu aplikacji jest zasób taki jak pamięć RAM – tutaj znajdziemy jej minimum 8 GB i maks. 32 GB. Użytkownik korzystający z laptopa dane będzie zapisywał i odczytywał na dysku półprzewodnikowym o pojemności do 2 TB.

Ponieważ jest to stacja robocza, producent umieścił na pokładzie kartę dedykowaną NVIDIA Quadro T500, ale jest ona opcjonalna.

Porty umieszczone w Zbooku 8 generacji

Laptop HP ZBook Firefly 14 G8 jest wyposażony w pięć portów USB 3.0, port HDMI, port gigabitowego Ethernetu oraz gniazdo słuchawkowe 1,5 mm. Port Thunderbolt 3 jest godny uwagi, ponieważ umożliwia szybkie przesyłanie danych, wyświetlanie wideo i ładowanie.

Imponujący zestaw zabezpieczeń w Firefly 14 G8

HP ZBook Firefly 14 G8 ma imponujący zestaw funkcji bezpieczeństwa, które czynią go przydatnym dla profesjonalistów pracujących w branżach podlegających regulacjom prawnym.

Ten 14-calowy laptop jest wyposażony w czytnik linii papilarnych zintegrowany z klawiaturą i obsługuje Windows Hello for Business. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli użyć swojego odcisku palca lub wizerunku swojej twarzy do zalogowania się na laptopie.

Laptop posiada matrycę kamery na podczerwień, która może wykryć, czy ktoś znajduje się w pobliżu. Układ kamer na podczerwień jest połączony z czujnikiem termicznym, a system może wykryć, kiedy ktoś dotyka laptopa.

Laptop jest również wyposażony w mechanizm szyfrowania sprzętowego, który szyfruje dane na laptopie w czasie rzeczywistym. Można zaszyfrować pliki na dysku zewnętrznym, więc nawet jeśli laptop zostanie skradziony, nie będzie można uzyskać dostępu do danych.